1 / 3
Delovi za Opel Vectra 2.0 DTI
По Договор
06.08.2022 08:18

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Opel

Модел:

Vectra

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2021

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Delovi za Opel Vectra 2.0 DTI
Za poveke inf na tel:
075 536 945 Martin

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Орданчо
Потврден огласувач
075 923 392
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам