1 / 3
Prikolka so kiper
750 €
15.05.2022 16:37

Гостивар / Гостивар

Odlicna sostojba so ispraven kiper 1,5 m so 2,5 m

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

vojo
Потврден огласувач
078216777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам