1 / 3
MAN TGL 8.180 2008 godina odlichna sostojba
15.000 €
15.12.2021 02:51

Струга / Струга

Se Prodava MAN TGL 8.180 Kiper, 2008 godina, 300000km.
Odlichna sostojba.

Broj za kontakt: 070 241 258

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
070241258
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам