1 / 4
DELOVI ZA VW PASSAT B6
1 €
29.11.2022 09:14

Крива Паланка / Крива Паланка

POLOVNI DELOVI
VW PASSAT B6
1.9 TDI 105KS
PRAKAME PO KARGO

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

BOZHIDAR
Потврден огласувач
071777008
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам