1 / 3
Столче за пијано (Stolce za pijano)
3.000 МКД
15.05.2022 00:50

Аеродром / Скопје

Купено е пред една година од SkyMusic.
Без никаква забелешка на него.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
070359233
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам