1 / 3
Medisana epilator
300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.06.2022 10:42

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Germanski epilator od Medisana koj funkcionira kako epilatorot Philips Lumea. Pomaga za otstranuvanje na vlaknata vo domashna atmosfera, so pomos na sovremenata tehnologija odnosno laserski pulsevi. Treba da se koristi prvi 6 meseci. Nov, voopsto ne e upotrebuvan.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Депилација и Производи за бричење / Ласерски уреди

Се продава од:

Anabela
Потврден огласувач
072520171
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам