1 / 9
VW SCIROCCO SPORTLINE COUPE 2.0TDI 150HP DSG Автоматски
17.300 €
04.10.2022 12:06

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Scirocco

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

ABS
AirBag
ESP
Multimedia System
Припрема за Телефон
Централна Брава
Алуминиумски Бандажи
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Кожен Волан
Команди на Волан
CRUISE Control
F1 Shift - Типтроник
Навигационен Систем
ДВОЗОНСКИ Климатроник
Паркинг Сензори
Park ASSIST
Park PILOT
Спортски Седишта
ALCANTARA Кожен Ентериер
ГЕНЕРАЛНИ ИНФОРМАЦИИ
ПРОИЗВЕДЕНА: 06/2015

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

AUTOWELT
Todosie Paunov 36
Потврден огласувач
078/203-200 076/699-999
Испрати Е-маил до огласувачот

NISSAN QASHQAI CROSSOVER 1.6DCI 130HP

18500 €

AUDI A3 SPORTBACK 1.6TDI 116HP S-TRONIC AUTOMATIC

16300 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам