1 / 1
СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО КОЗЛЕ
95.000 €
15.12.2021 11:58

Карпош / Скопје

Квадратура:

796 m²

Тип на земјиште:

Градежно

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО КОЗЛЕ ВО БЛИЗИНА НА РЕПЛЕК СО ПОВРШИНА ОД 796М2
ШИФРА 6656

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Tea Home
Потврден огласувач
076277779
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам