Барам плац од 300-500м
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.05.2022 18:09

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

300500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Барам плац од 300-500м (Јанковец, Ресен)
071299498

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се бара од:

Jovica
Потврден огласувач
071299498
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам