1 / 2
MAXPULS Tajfun na plin,gas /Тајфун на плин,гас /grealka
1 €
22.02.2022 00:59

Прилеп / Прилеп

Се продава тајфун користен само еден месец.
Модел MP-GH15
Моќност: 15 kW
Издувна моќ: 300 m3/h
Капацитет на затоплување: 25 m2 / 116 m3
Тежина: 4,6 kg
Моќност: 30 kW
Издувна моќ: 650 m3/h
Капацитет на затоплување: 45 m2 / 310 m3
Тежина: 6,2 kg

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Гас и додатоци

Се продава од:

Дејан
Потврден огласувач
076425971
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам