1 / 3
Ленти за машина за куцање IBM
2 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.06.2022 14:39

Гази Баба / Скопје

Продавам нови неотпакувани ленти марка DORO за машина за куцање IBM. Цена поволна-има место за договор...

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Канцелариски материјали

Се продава од:

Ace
Потврден огласувач
070927874
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам