1 / 8
Ford Fusion 1.4 TDCI 2009god. 50 kw 70 ks
3.200 €
Цената не е фиксна
08.08.2022 12:32

Крива Паланка / Крива Паланка

Марка:

Ford

Модел:

Fusion

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Ford Fusion 1.4 TDCI 2009 god 50 kw 70 ks.Registriran na mk tablici.Kolata ne e od uvoz.Od oprema poseduva:
**KLIMA**
**ELEKTIKA NA PROZORI**
**ELEKTRIKA NA RETROVIZORI**
**FABRICKO CD RADIO**
**PODESUVANJE NA VOLAN**
**CENTRALNO SO DVA FABRICKI KLUCA**
**ALUMINIUMSKI BANDAZI**
**HALOGENKI**

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
078359083
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам