Барам работа за обезбедување поседувам лиценца за обезбедува
1 €
15.12.2021 19:12

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Безбедност и заштита

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Доволни

Барам работа со лиценца за обезбедување 075 46 57 46

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

katerina
Потврден огласувач
11111111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам