Се продава куќа
По Договор
30.12.2021 13:00

Штип / Штип

Број на соби:

3

Квадратура:

110 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

20 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Широк Дол

Se prodava kuka kaj gradskiot pazar od 110 m2 vredi da se vidi ! Ima dve sobi sredna golemina , predcoblje, kujna so dnevna i kupatilo golemo! Izdignat del od pokriv kako tavan, i mesto naokolu da se siri za dvor! Samo za ozbilni kupuvaci ! Cena po dogovor
Telefon 2 :078 397 240
I viber ili whatsapp: 0044 7594 755490

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Snezana
Потврден огласувач
078397240
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам