1 / 2
Паркет
600 МКД
16.12.2021 10:42

Скопје Центар / Скопје

Дабов паркет фабрички пакуван прва класа 9 m2 420mm × 22mm.

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Паркетари

Се продава од:

ivan
Потврден огласувач
076542020
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам