1 / 11
Se prodava kukja vo selo Tearce
1 €
16.12.2021 10:44

Теарце / Тетово

Број на соби:

6

Квадратура:

150 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

1600 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Se prodava kukja vo selo Tearce.

Kuḱata ima vkupna vnatrešna površina od 150 m2.

Dvorot zafakja površina od 1600m2.

Locirana e na vikano mesto Bigor.

Cena po dogovor.

Za povekje informacii, obratete se na:

Filip 077641410

Šifra: 0123121

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava kukja so dvor vo naselbata „Pevčina“

180000 €

Kukja od 193m2 vo Skopje- Kozle

245000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам