1 / 5
Panasonik mdh 2
600 €
24.12.2022 12:13

Гостивар / Гостивар

Se prodava camera panasonik mdh2 so 2 bateri i polnac + cd card 32 gb mnogu malku e koristena 20 casovi.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Panasonic

Се продава од:

Gostivar
gostivar
Потврден огласувач
070890183
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам