1 / 11
Круши Санта Марија
3.500 €
16.09.2022 21:00

Неготино / Неготино

Квадратура:

3100 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodavaat krushi od sortata santa maria 250 drva. Parcelata e na fondovo zemjiste koe ima uslovi za legalizacija so izgotven Elaborat. Nasadot e star 7 godini.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Blagoj
Потврден огласувач
075889844
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам