Dukan (kancelarija, delovne prostor) vo centar na Stip
6.500 МКД
28.06.2022 09:25

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

15 m²

Греење:

Друго

Se izdava dukan, deloven prostor, kancelarija vo strogiot centar na Stip, na dolnata strana od ulicata Vanco Prke sprema parkot Makfest so povrsina od 15m2.

Objekot se naoga pomegu mobilarata IM Mobile i butik -krojac Toni.

Odlicen objekt za kozmeticko , firisersko studio, kancelarija, agencija, mobilara i drugi dejnosti.

Tel 076 464 696

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Oglas
Потврден огласувач
078473445
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам