1 / 12
SLEP SLUZBA
1 €
Цената не е фиксна
01.07.2022 22:40

Битола / Битола

VW MAN SLEP SLUZBA 1998g 73000km mnogu sacuvan 070 207 064 078 207 407

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Nizo
Потврден огласувач
078207407
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам