1 / 6
Aluminski bandasi 15ki.VW.SKODA.SEAT.AUDI.
250 €
30.04.2022 06:50

Радовиш / Радовиш

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж:

15

Ширина на бандаж:

5J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

112

Ширина на гума:

205

Висина на гума:

60

Дијаметар на гума:

15

Se prodavat polovni aluminski bandazi 5x112. So letni gumi kontinental 205.60.15. Za. VW. Seat. Skoda. Audi. Nov Uvozz. Ch. Prakjam po kargo poveke informacii tel 071204984...ili viber

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

donche
Потврден огласувач
071204984
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам