1 / 7
Audi a3
1 €
16.12.2021 19:14

Кичево

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Audi a3
2004
Full Servis(mall+golem)
225.000km
1.9 TDI
Extra cena
mnogu socuvana,vo mnogu dobra sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Arian Selimi
Потврден огласувач
078273483
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам