1 / 1
ZVUCNIK
6.999 МКД
16.12.2021 23:26

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов


Најмоќниот 15inchen звучник со вграден акумулатор до 48 часа батерија, 2 бежични микрофони, полњач и далечински управувач.
Цена : 6.999 денари
Јачина : 5500W pmpo
Димензии : 72.8 х 39.5 х 47.3
Teжина : 16.3 КГ
- High bass powe опција, најмоќен модел за BASS.
- Новина - има опција од мобилен преку апликација да менувате станици, да ги менувате боите на лед сјалиците на звучникот ( app i-bluetooth )
- Работи на aux, bluetooth, fm radio, usb, sd card.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

toni
Потврден огласувач
078533615
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам