1 / 1
zvucnici
4.999 МКД
22.01.2022 11:58

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

🎙15 inch 800w со безжичен микрофон
✔ Подржува Bluetooth, USB, AUX, TF-card, FM Radio
✔ Одличен фреквентен одзив
✔ Приклучок за гитара и други музички инструменти
✔ Вградено LED светло (кое може да се исклучи по желба)
✔ Вграден акумулатор кој издржува до 12 часа бес полнење

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

toni
Потврден огласувач
078533615
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам