1 / 1
звучник
2.499 МКД
17.01.2022 15:41

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

🎙2x8 inch 1600w p.m.p.o со жичен микрофон
✔ Подржува Bluetooth, USB, AUX, TF-card, FM Radio
✔ Одличен фреквентен одзив
✔ Приклучок за гитара и други музички инструменти
✔ Вградено LED светло
✔ Вграден акумулатор кој издржува до 6 часа бес полнење

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

toni
Потврден огласувач
078533615
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам