1 / 8
Машини приклучни неколку видови
1 МКД
30.03.2022 20:38

Куманово / Куманово

Се продаваат половни(недовршени) приклучни машини:
Хидраулична преса 500е
Преса за балирање шишиња и хартија 200е
Ваљци гумени од екструдер 4ком 500е
Виљушкари рачни 2ком 200е
Мотор од југо 45 одлична состојба 100е
Настрешница метална 80м2 1000е
Салонит плочи за покрив 20ден/парче
Дизалици 15 тонски 2ком 400е

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
0038970331735
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам