1 / 1
YONGNUO 560 III
1.000 МКД
29.11.2022 10:17

Скопје Центар / Скопје

Се продава блиц YONGNUO 560 од трета серија.
Блицот е со оштетена матична.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Галантерија за Фотоапарати / Блиц

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам