1 / 2
Skijacki konduri ' cevli ' pancirki ' gojzerici.
100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.12.2021 15:00

Тетово / Тетово

Rossignol 48 broj.
Kupeni pred 3 sezoni 500 evra
Ne sobiraat na novite skii.
Mozna zamena za 46 ama ocuvani.
#skijanje
#ski

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава / Можна е замена од:

Antonio
Потврден огласувач
070312125
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам