1 / 10
Opel Corsa
По Договор
15.07.2022 09:27

Тетово / Тетово

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

85000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Opel Corsa 1.3Cdti 955kw-75ks )
Enjoy + nivo na oprema
Registrirano do 15.11.2022 + zelen karton

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Auto CEM
Avotpat Skopje-Tetovo br.7
Потврден огласувач
071209291
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам