1 / 2
MAN 403
1 €
30.04.2022 22:11

Кратово

2003 god
51 sedista
Moze zamena za minibus so 20 ili 30 sedista

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Се продава / Можна е замена од:

Robi Turs
Потврден огласувач
078260357
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам