ПАРЦЕЛА ВО ГРАДЕЖЕН РЕОН, 2177 М2
20 €
17.12.2021 12:38

Битола / Битола

Квадратура:

2177 m²

Тип на земјиште:

Градежно

ПРОДАВАМ ПАРЦЕЛА ВО ГРАДЕЖЕН РЕОН, 2177 М2, ПРЕД БУКОВСКА НАСЕЛБА.
ЦЕНА: 20 ЕВРА/1 М2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

SIGUREN DOM
Leninova bb
Потврден огласувач
076441335
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам