1 / 8
Motorna sanka za sneg Ski doo
1 €
25.05.2022 05:55

Битола / Битола

Ski doo Summit 850 sp gen. 4 motorna sanka za na sneg.
Sankata e kako nova!
070 237 273

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

prodavac
Потврден огласувач
071265828
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам