1 / 5
John deere
1 €
19.05.2022 21:13

Демир Хисар

Se prodavat dva kombajni john deere 952 i 630 vo ispravna sostojba spremni za zetva broj za kontakt 071 503 311 vasko

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Комбајни

Се продава од:

Filio
Потврден огласувач
075881067
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам