1 / 7
PEUGEOT 5008 1.6 BLUEHDI 120HP [7 СЕДИШТА]
21.600 €
23.09.2022 13:49

Кочани / Кочани

Марка:

Peugeot

Модел:

5008

Година:

2018

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

ABS
AirBag
ESP
Multimedia System
Припрема за Телефон
Централна Брава
Алуминиумски Бандажи
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Ел. Склопливи Ретровизори
Затемнети Стакла
КОЛОР Борд Компјутер
Кожен Волан
Команди на Волан
CRUISE Control
KeyLess Entry
KeyLess GO
Навигационен Систем
ДВОЗОНСКИ Климатроник
Паркинг Сензори
Park ASSIST
Спортски Седишта
Сензори за Дожд
LED Пакет
VIRTUAL DASHBOARD
HILL-HOLD Assist
LANE Assist
Auto Hold
Мерач на Притисок во Гуми
ANDROID Auto
APPLE CarPlay
ГЕНЕРАЛНИ ИНФОРМАЦИИ
* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

AUTOWELT
Todosie Paunov 36
Потврден огласувач
078/203-200 076/699-999
Испрати Е-маил до огласувачот

PEUGEOT 308 1.6BLUEHDI 100HP

11300 €

VW PHAETON 3.0TDI 240HP 4-MOTION 100448

8900 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам