1 / 6
Se prodavat delovi za Nissan Primera
По Договор
17.06.2022 01:03

Битола / Битола

Se prodavat novi delovi od Nissan Primera 1998 2.0 dizel-odgovaraat i na ponovi modeli
Set lamela8000
2 amortizeri zadni 4000

Za poveke informacii javete se na
070 880 081

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
075640845
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам