1 / 3
Domasno vino i rakija/ Домашно вино и ракија
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.12.2021 17:01

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Продавам куве бело вино, чист вранец и домашна препечена ракија.
Цена по договор
070 460 655

Категорија: Останато

Се продава од:

Ana Koceva
Потврден огласувач
070460655
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам