1 / 6
Volvo s40 2.0hdi 2005god 136ks.
5.550 €
17.12.2021 18:06

Делчево / Делчево

Марка:

Volvo

Модел:

S40

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Volvoto ima novi zimski gumi sava,nov akumulator so dve godini garancija,smeneto zamaec potisna lamela i pumpi pred 500km,smeneto ulje filtri vodna pumpa rebrest i linest kais pred 2000km.Volvoto ima 208.000km i e pali vozi moze proba vo sekoe vreme.
Za povekje informacii zvonete na 070-309-138 Pavel

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Pavel
Потврден огласувач
070309138
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам