1 / 7
Iphone 6s iphone 7 samsung A50
1 €
18.12.2021 01:20

Струмица / Струмица

Iphone 6s 64 gb cena 6000 den
Iphone 7 128 gb cena 8500 den
Samsung A50 malku puknatina na stakloto 6000 den
Informacii na 070240274

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Стари телефони

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
070240274
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам