1 / 8
Mercedes-Benz GL 63 AMG 4MATIC 580PS
58.000 €
Цената не е фиксна
07.07.2022 13:29

Кичево

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

GL 63 AMG

Година:

2015

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

580 kw / 789 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Mercedes-Benz GL 63 AMG 4MATIC 600PS
Uvoz CH carinet registriran 7 sedista
mnogu oprema
mozna zamena so realna ponuda

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mercedes
Потврден огласувач
078224884
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам