1 / 9
Porsche Cayenne S, Turbo 2015 700ps
60 €
Цената не е фиксна
03.08.2022 19:19

Кичево

Марка:

Porsche

Модел:

Cayenne

Година:

2015

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

700 kw / 952 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Porsche Cayenne S, Turbo 2015 700ps
stage 2 tuning,Tesla Android
moze i zamena
078 224 884

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mercedes
Потврден огласувач
078224884
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам