1 / 12
Mercedes-benz bluetec 2013 god
35.000 €
02.03.2023 10:38

Охрид / Охрид

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

ML 350

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

110000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

190 kw / 258 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Mercedesot e donesen od kanada so samo 110 000 km so celokupna dokumentacija i istorija za istiot.
Od oprema ja poseduva celokupna oprema so moze da ima ovoj model.
Znaci cisto nov 110 000 km.
!!!!!!!!!! Za zamena ne barajte!!!!!!!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
070232385
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам