1 / 12
Se prodava ekskluziven deloven objekt na Drim
1 €
09.08.2022 20:20

Струга / Струга

Se prodava ekskluziven deloven objekt na Drim, Struga. Objektot se sostoi od opremen restoran od 230m2 i opremen fitnes centar od 380m2, kako sto e na slikite. Prodazbata moze da bide poedinecna i celosna. Za povekje informacii na 070/318-320 Vlatko.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava deloven objekt vo T.C. Trudbenik - Ohrid

1 €

Se prodava ekskluziven deloven objekt na Drim

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам