1 / 2
Zemjiste 5000m2 so Objekt 800m2
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.12.2021 19:53

Куманово / Куманово

Квадратура:

5000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava imot lokalitet Stara Banja s. Proevce. Stanuva zbor za zemjiste od 5000m2 so objekt od 800m2 nasproti Kumanovo Spa. Informacii na tel. 070302086 Mitko ; 077567724 Robert

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Mitko
Потврден огласувач
070302086
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам