1 / 3
masina za susenje indesit
8.000 МКД
Цената е фиксна
17.12.2021 21:06

Бутел / Скопје

Masina za susenje Indesit, 2 godini stara, malku koristena. Nova kupena 25 000 denari.
Cena 8000 denari.
Broj za kontakt: 076/805-488

Категорија: Продавници, Трговија / Продавници за бела техника и ТV/Hi-Fi

Се продава од:

jovan
Потврден огласувач
076805488
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам