1 / 7
Dupont
350 €
14.01.2022 13:52

Скопје Центар / Скопје

Prodavam redok model za kolekcioneri koj razbira dupont na benzin dosta star model 1940 1950 godina ispraven so kineski lac fiks cena i bez zameni.

Категорија: Часовници и Накит / Останато

Се продава од:

iPhone
Потврден огласувач
071766766
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам