1 / 10
Prodavam zenski cizmi
2.700 €
03.02.2022 19:33

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

38

Боја:

Други

Prodavam novi zenski cizmi.
Crni cizmi broj 38 - 1200 denari
Zolti kozneni cizmi broj 39 - 1500 denari

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

Dragi
Потврден огласувач
070 360 349
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам