Baram rabota kako Dadilka ili Bejbisiter !!
По Договор
16.05.2022 18:02

Аеродром / Скопје

Категорија:

Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол:

Женско

Образование:

ВСС-VII Степен

Возачка дозвола:

Немам

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Добро

Zena , 38god , od nas. Aerodrom ,
Imam zavrseno Visoko obrazovanie --- smer Angliski , Sredno Medicinsko , so Iskustvo. Imam prijatna dispozicija , Ljubezen Priod i Obicno Decata me sakaat ...

Baram rabota kako Dadilka ili Bejbisitter , so Polovicno ili Celo Rabotno vreme.Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Goga
Потврден огласувач
00000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам