1 / 11
Servis dellovi Mikseri
123 €
04.06.2022 21:25

Брвеница / Тетово

SPARE PARTS FOR CONCRETE PUMP&MIXER
PJESE KEMBIMI POMP BETONI&MIKSER
DELLOVI I SERVIS BETONSKI PUMPI-MIKSERI

BETONSTAR
PUTZMEISTER
SCHWING
CIFA
SERMAC
JUN JIN
LIEBHER
STETER
LT
KARENA
#Servis and #spareparts 🛠🔩

📞0038971787148

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Mikseri-Bageri-kiperi-Betoski pumpi
Потврден огласувач
071787148
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам