1 / 3
fiat punto 1 6 DELOVI
1 €
31.05.2022 08:57

Македонски Брод

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

1997

Гориво:

Бензин

Километри:

10000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Жолта

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2020

Сила на моторот:

65 kw / 88 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

se sto vi treba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AvtodeloviBaLe
Потврден огласувач
077390555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам