1 / 2
TIG заварување - Керамички гасни млазници
380 МКД
13.08.2022 16:08

Битола / Битола

Се продаваат керамички гасни млазници за TIG заварување во различни големини:
- керамички гасни млазници Nr.7 / 53N61,
внатрешно Ø: 11.10mm, должина 25.5mm
паковање по 10 = 380 МКД
- керамички гасни млазници Nr.7 / 53N61 MS,
внатрешно Ø: 11.10mm, должина 19,5 mm
паковање по 10 = 380 МКД
- керамички гасни млазници 5L / 53N59L
внатрешно Ø: 7,95mm, должина 35 mm
паковање по 10 = 380 МКД
- керамички гасни млазници 8L / 53N61SL
внатрешно Ø: 12,5mm, должина 35 mm
8 парчиња = 300 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
070790025
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам